Oda Spreyi Tasarımları

Oda Spreyi Tasarımları

Oda spreyi, günümüzde en sık kullanılan koku seçenekleri arasındadır. Hem hijyen hem kozmetik kategorisinde yer alan oda spreyleri kişinin zevkine göre farklı tasarımlara sahiptir. Hem şişe modeli, hem kokularda kullanılan esans bakımından oldukça geniş yelpazede hitap etmeyi başarır. Evin her alanında oda spreyi kullanılabilir. Mutfak, tuvaletler, salon ve yatak odalarında birbirinden güzel esansları tercih edebilirsiniz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Oda Spreyi Çeşitleri

Oda spreyi sayesinde evdeki havasızlık, sigara kokusu, yemek kokusu, ter kokusu ve lavabo kokusu gibi etkenleri tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Çok fazla ağır olmayacak esansları tercih etmeniz bu doğrultuda daha doğru olur. Örneğin yaz aylarında bahar ve çiçek kokularını tercih edebilirsiniz. Kış aylarında da oryantal esansları kullanarak ortamın atmosferini baştan aşağı değiştirebilirsiniz.

Oda Spreyi Nereden Alınır?

Evin ya da işyerlerinin farklı noktalarında kullanılması için oda spreyi çeşitleri yer alır. Bazı markalar püskürtmeli veya sıkmalı şekilde oda spreyi üretirken bazıları otomatik üretim yapmayı tercih eder. Otomatik spreyleri odanın herhangi bir yerine yerleştirdiğiniz zaman belli aralıklarda kendiliğinden parfümü püskürtür. Bu daha kullanışlıdır. Fakat bazı kullanıcılar kendi istedikleri zaman ürünü kullanmak için manuel oda spreylerini tercih eder. Günümüzde son derece moda olan oda spreylerinden biri de fanus camın içerisine bambu çubukların yerleştirilmesidir. Bu çubuklar hem hoş koku yayar hem de fanusu dekoratif amaç ile kullanabilirsiniz. Oda spreyi satışı yapan pek çok firma vardır. Ancak önemli olan sizin güvenilir firmalardan alışveriş yapmanızdır. Bununla birlikte alacağınız oda spreyinin ücreti de son derece önemlidir.