Modüler Su Deposu

Modüler Su Deposu

Modüler Su Depolarının Başlıca En Önemli Özellikleri Nelerdir?

Modüler su deposu ürünlerinin başlıca önemli özelliklerinden bir tanesi su depolarının parçalar şeklinde nakledilmesi ve kullanılacağı mekan yerinde birleştirilebilmesidir. İstenildiği zaman depo hacminde değişiklik yapılıp artırılması ya da de monte olarak herhangi bir yerde kolay bir şekilde tekrardan kurulabilmesi de oldukça mümkündür. Sizde böyle bir durum söz konusu olduğunda kendi deponuzu istediğiniz her özellikte ve boyutta oluşturabilirsiniz. Çekme kuvveti çok yüksek olup kesinlikle manyetik bir özelliği yoktur. Sizde https://www.vefaheat.com/tanklar-2/moduler-su-depolari/ sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Teknik Bilgiler Nelerdir?

  • Sistem tamamen hem modüler hem de cıvatalı konstrüksiyondan oluşur.
  • De monte halinde gelen depo modüllerinin nakliye şekli, yatay ve düşey olacak şekilde taşınması açısından montajı oldukça kolay yapılabilir.
  • Dar alan yerlerinden kolay bir şekilde geçmesi için modüler su deposu parçalar haline getirilip montaj mahalline hiç sorunsuz bir şekilde taşınabilir.
  • Kaynaklı olarak tasarlanıp imal edilmiş ve betonarme su depolarında çok daha ekonomik olup, hem hijyenik hem de dayanıklıdır.
  • Prizmatik modüler su depoları kesinlikle kötü bakteri içermez. Özellikle mantar, yosun ve küf oluşturmaz.

304 kalite grubu paslanmaz saç olarak bilinen paslanmaz saçlar içerisinde çok daha yaygın olarak kullanılan grup olur. Suya karşı dayanıklı olmasının yanı sıra ayni zamanda mat bir görünümü vardır. İçeriğinde ise krom ve %8 oranında nikel vardır. 700 ve 800 dereceye kadar olan sıcaklığa dayanır. Modüler su deposu ürününün En çok kullanım sağladığı yerler mutfaklar, asansör kabinlerinin yapım aşamasında, endüstriyel işletme yerlerinde, inşaat sektörü ve Petrol- kimya alanlarında kullanılır. Hijyenik olmasından ziyade ayrıca temizlemesi oldukça kolay olur. Çok fazla dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanımda kar elde ettirir. 316 kalite grubu paslanmaz saç korozyon direnci çok fazladır. 304 grubuna göre daha dayanıklı ve sağlamdır. İçerisinde krom nikel ve ayrıca %2 civarında molib bulunur. Genellikle en çok kimya ve gıda sanayisinde kullanılır.