Hac ve Umre Dönüşü Verilen Hediyeler

Hac ve Umre Dönüşü Verilen Hediyeler

Hac ve umreden gelenler misafirleri için farklı hediye alabilirler, hediye seçimi herkesin kendi bütçesine ve hediye verecekleri kişilerin yakınlık derecesine göre değişiklik gösterebilir. Ancak her misafire verilen ve oldukça uygun fiyatlı bir hediye olan yüzükler hemen hemen tüm hacılar tarafından alınır. Büyük bir kâsenin içerisine boşaltılır ve gelen misafirler hem beğendiklerini hem de parmaklarına uyan yüzüğü alma olanağına sahip olur. Bu yüzden toptan yüzük alınır. Yüzük seçimlerinde de farklı model ve tasarım seçenekleri vardır.

Bay ve Bayan Hac Yüzükleri

Yüzük erkekler için farklı bayanlar için farklı tasarlanır. Bayanlar için daha çok renkli taşlı ve modelli yüzükler tasarlanırken erkekler için daha sade, iri taşlı veya tuğralı modeller tercih edilir. Türk bayrağı, Osmanlı Tuğrası, akik taşlı, milli ve dini figürlerin kullanıldığı tasarımlar oldukça ilgi gören tasarımlardır. Alyans yüzükler de sadeliği seven ve tüm misafirlere verebileceğiniz model seçenekleri arasında yer alıyor. Sipariş için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Çocuk Yüzük Modelleri

Hac ve umreden gelenlerin en çok mutlu ettiği kitle hiç şüphesiz çocuklardır. Onların renkli dünyalarında bu tür hediyelerin anlam ve önemi büyüktür. Kız çocukları daha renkli ve süslü yüzükleri tercih ederken erkek çocukları tuğralı, Türk Bayrağı gibi figürlerin olduğu yüzükleri severler. Sipariş için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.