Şarj Cihazı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Şarj Cihazı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ücretlendirme sorunu, belki de mevcut yenilikçi cihazların en ilgili sorunlarındandır ve bazı cihazlar hızla şarj olurken, bazıları ise aşırı ısınır. Özellikle cep telefonları ve tabletler için, cep telefonu şarj cihazları piller kadar önemlidir. Örneğin, telefon şarj bağlantısı ısınması, şarj cihazı ısınması bu aygıtlar hakkında bilgi sahibi olmasına rağmen, şarj cihazları ve şarj bağlantıları elektronik aygıtlar için çok önemlidir. Bu nedenle, bu zımbırtıların şarj cihazlarını ve şarj bağlantılarını satın alırken bir elektronik zımbırtı alırken olduğu gibi benzer bir affectability göstermek önemlidir. Cep telefonu şarj bağlantıları da benzer şekilde bilgi bağlantıları olarak kullanılmaktadır. Bilgileri telefonunuzdan veya tabletinizden PC'nize taşımanız gerektiğinde, bir şarj bilgileri bağlantısına ihtiyacınız olacaktır. Cep telefonları ile kullanılan malzemeler arasında, şarj cihazları çoğu zaman fışkırıyor veya yok oluyor. Başka bir şarj cihazı satın almanız / alışveriş yaparken gerektiğinde, kararınızı asla amaçsızca çözmemelisiniz. Şarj cihazını sadece kullanım sırasındaki rahatsızlıktan stratejik bir mesafeyi korumak için değil, aynı zamanda telefonunuza zarar vermek için birkaç tefekkür ile yapmanız gerekir. Önce şarj cihazının mAh tahminine odaklanmalısınız!

Şarj Aleti mAh Değerine Odaklanın!

Aradığınız şarj cihazının mAh tahmini kullandığınız cep telefonu ile mükemmel olmalıdır. Günün sonunda, şarj cihazının mAh değeri cep telefonunuzun mAh değerinden daha düşük olmamalıdır. Daha düşük değerli bir şarj cihazı satın almanız durumunda, telefonunuzun piline zarar verebilir ve pilin ömrünün kısaltılmasına neden olabilirsiniz. Aynı şekilde telefonunuzun pilinin şarj süresini de oluşturacaktır. Bu durum, örneğin telefonunuzun pilini ısıtmak gibi çok çeşitli sorunlar getirebilir.

Şarj cihazında CE Sertifikası Bulunmalıdır!

Odaklanmanız gereken bir diğer konu da CE onayı. Şarj cihazında bu vasiyetname bulunmalıdır. CE onayı, atıfta bulunulan öğenin denenmiş ve doğru olduğunu ima ettiğinden. CE onayı olmadan şarj cihazlarını asla satın almamalı ve kullanmamalısınız. Belirli bir kalite standardı altındaki öğeler, cep telefonunuzun arızalanmasına bile neden olabilir.

Şarj Cihazlarında Gerilim Detayı Üzerine Düşünülmesi!

En önemsenmeyen ayrıntı voltajdır. Şarj cihazları, genel olarak 220 volt olan şebeke gücünü 5 volta yansıtır ve telefona yansıtır. Bununla birlikte, düşük kaliteli ve uygun şekilde denenmemiş şarj cihazları voltaj farklılıklarına neden olabilir. Bu kendini telefonlarda bir aksaklık olarak gösteriyor. Cep telefonları ve tabletlerin bir kısmı "Qualcomm Hızlı Şarj" yeniliğine sahiptir. Bu yenilik, cihazların 9 veya 12 voltta şarj edilmesine izin verir ve daha sonra şarj süresi azalır. Bu yenilikle şarj cihazlarını seçebilirsiniz. Her biri voltaj varyansı için denendikten sonra kullanıma sunulduğundan sonunda, kullandığınız cep telefonu markasıyla benzer bir marka şarj cihazı satın almanız gerekmez. Her durumda, Android çalışma çerçeveli cep telefonlarının ve iOS çalışma çerçeveli telefonların benzer bir şarj cihazıyla suçlanamayacağı verileri sizinle paylaşalım. Yukarıda kaydedilen sorunlara rağmen, sağlam bir marka tarafından üretilen şarj cihazlarını seçmeniz gerekir. Sadece telefonun hızlı şarj edilmesi için uygun bir şarj cihazı seçebilirsiniz, pil ömrü kısaltılmaz ve bu sorunları düşünerek güvenli kullanım arzular.