Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Eski ve yeni binalardaki tüm estetik ve fonksiyonel ihtiyaçlara tek merkezden yanıt veren yükseltilmiş döşeme sistemleri, havalandırma tesisatlarından ısıtma ve soğutma sistemlerine kadar neredeyse tüm donatıların gizlenmesine olanak sağlar. Mevcuttaki zemin üzerine yükselticiler ile eklenen ikinci bir zeminin oluşturulmasına olanak sağlayan panellerin altına kablo ve boru tesisatı gibi ürünlerin entegre edilmesi sağlanır. İç mekanların yerleşim planlarında kullanıcıların bağımsızca hareket etmesine olanak sağlayan seçenekler, defalarca müdahale imkanına sahiptir.

Yükseltilmiş Döşemede Kullanılan Türler

Kullanım amacına göre birçok farklı türü bulunan yükseltilmiş döşeme sistemlerinde beton özlü, kalsiyum sülfat özlü, enkapsüle panel gibi farklı türler bulunur. Görüntü sistemleri, gazlı söndürme sistemleri, sızdırmazlık ve yangın dayanımının önemli olduğu alanlarda tercih edilen sistemler farklı kaplama malzemeleri ile zenginleştirilebilir. Bunlar arasında bulunan karo halı çözümleri, yapıştırıcı ve süpürgeliklerle tam bir bütünlük sağlar. Ürünlere ulaşmak isteyenler internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmaları tercih edebilir. Zeminde havalandırma, ısıtma, soğutma ve kablolama yapılabilmesi için özel olarak geliştirilen seçenekler, bir kez uygulandığında bir daha inşaat işlerine gerek bıraktırmaz. İşlem gerektiren anlarda zemine müdahaleyi kolaylaştıran sistemler, bu özellikleri ile çok daha işlevsel sonuçların elde edilmesini sağlar.

İş Yaşamında Estetik ve Kolaylık Bir Arada

İş hayatında kolaylık ve estetiği bir arada sunan yükseltilmiş döşeme sistemleri, kolay kurulumu sayesinde kısa sürede beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamanıza olanak sağlar. Modern alanlar için ihtiyacınız olan tüm zemin çözümlerini sizler için sunan yükseltilmiş zemin çözümleri, yoğun trafik olan ve mukavemet gerektiren alanlarda benzersiz çözümler sunar. Yangına dayanıklı olması sayesinde elektrik kaçağı ihtimali olan alanlarda güvenli çözümler sunar. Ürünlere en kısa yoldan ulaşmak isteyenler, online mağazaları tercih ederek beklentilerine en uygun çözümleri bulur.