Kişiye Özel Kanvas Tablo İle Kendi Sanat Eserinizi Oluşturun

Kişiye Özel Kanvas Tablo İle Kendi Sanat Eserinizi Oluşturun

Standart ürünler yerine artık sizler de sadece kendinize özel ürünler oluşturmak istiyorsanız kişiye özel kanvas tablo tam size göre bir uğraş olacaktır. İlk olarak en beğendiğiniz fotoğrafınızı gönderiyorsunuz daha sonra bu fotoğraf sizin için bir tablo haline getiriliyor. Akabinde sayılar ve bu sayılara özel olarak hazırlanan boyalar ile boyayabiliyorsunuz. Boyadığınız tabloyu dilerseniz en sevdiğiniz kişiye hediye edebilir dilerseniz de evinizin en güzel köşesine asabilirsiniz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Sevdikleriniz İçin Kişiye Özel Kanvas Tablo Hediyesi

Hediyelik bir ürün arıyorsanız artık klişe haline gelmiş hediyeleri bir kenara bırakmanız gerekmektedir. Bunun yerine eşsiz güzelliklerdeki hediyeleri sevdiklerinize sunabilirsiniz. Özellikle kişiye özel kanvas tablo seçimleri sizler için ve sevdikleriniz için harika birer hediye olacaktır. Sipariş verdiğiniz hediye esasen hazır bir halde gelmeyecektir. Bu nedenle sizin veya sevdiklerinizin bir el emeği olacaktır. Hazırlanan hediyeler, tabloya numara numara işlenir. Bu numaraların her biri renkleri temsil etmektedir. Bu sayede hangi numaraya hangi rengi yapacağınız size hazırlanmış olarak sunulmaktadır. Yani hediyelerde hem bir el emeği olacaktır hem de sizi büyük bir zahmetten kurtaran detaylar yer alacaktır. Yapmanız gereken bir fotoğraf seçimi yapmak olacaktır.

Kişiye Özel Kanvas Tablo Setinde Neler Var?

Bu setin içinde resminizi kendi el emeğiniz ile tamamlamanız adına pek çok detay mevcuttur. İlk olarak tablo size numaralı halde gelir. Örneğin çocuklarınızla veya arkadaşlarınızla bir fotoğrafınızı çektikten sonra bu fotoğrafın sadece çizgileri tabloya işlenir. Fotoğraftaki renk detayları için ise özel renkler hazırlanır. Daha sonra çizgilere uygun şekilde fırçalar gönderilir. Bu sayede çizgilerin büyüklük oranına göre resmi boyamaya başlayabilirsiniz.