Altın ve Safir İşlemeli Bilezik Modelleri

Altın ve Safir İşlemeli Bilezik Modelleri

Gerçekten inceliğin ve zarafetin simgesi altın ve safir işlemeli bileklikler göz kamaştırıcı tasarımlarıyla herkesi kendisine hayran bırakıyor. Taşın parlaklığını ve değerini gölgede bırakmayacak özenle hazırlanmış onlarca farkı tasarım bileklik modelleri en değerli taşların birleşmesi ile bayanların ince bileklerinde anlam kazanacak modellerden oluşuyor. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Çift Zincirli Safir Bileklik Fiyatları

Safir bileklikler ince ve zarif altın zincir ve ortasında safir taşla özel bir tasarıma sahip. Özellikle göz figürleri bilekliklerde bu sezonun en ses getiren tasarımları arasında yer alıyor. Ortası renkli safirle süslenen bileklik modelleri de inanılmaz bir şıklığa sahiptir.

Safir ve Pırlanta Bilezik Fiyatları


Günlük takılardan farklı bir değere sahip olan safir ve pırlanta her bayanın hayalidir. Aslında sahip olamayacağınız kadar pahalı olduğunu düşünmeye gerek yok. Artık herkes kendisine bu mücevherleri uygun fiyatlarla alabilir. Pırlanta her bayanın yüzük, bilezik kolye gibi takılarda sahip olmak istedikleri hatta hep hayalini kurdukları değerli mücevherlerdir. Özellikle evlilik tekliflerinde gerçekten bekledikleri pırlanta bir yüzük bir ömür ayrı bir değer ve anlam içerir. Pırlanta işlemeli tasarım bileklik modelleri inceliği ve zarafeti ile hayallerinizi gerçekleştirecek tasarımlardan oluşuyor.