Veteriner Programı İle Müşteri ve Pet Yönetimi

Veteriner Programı İle Müşteri ve Pet Yönetimi

Müşteri ve petlerin ideal bir şekilde yönetilmesini sağlayarak insan kaynaklı hataların minimum fiyatlarla en aza indirgenmesine yardımcı olan veteriner programları, veterinerlerin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilmiştir. Farklı paketlerle farklı ihtiyaçlara tam kapsamlı çözümler sunan programlar, kullanıcılarının bir nevi asistanlığını yapar. Masa başı işlerin tamamını etkin bir şekilde işleme alan sistemde müşterilere randevuların hatırlatılmasından petlerin aşı takibine kadar birçok işlem yapılır.

Veteriner Programı ile Stok Takibi

Veterinerlerin hayatını kolaylaştıracak birçok sistemi tek bir kapsamda sunan veteriner programı kullanıldığı alanlarda birçok imkanı bir arada sunar. Müşteri takibinden petlerin muayene günlerine kadar tüm sürecin takip edilmesini sağlayan sistemde, ön görüşme yapılan müşterilerin veri kaydının tutularak gerçek ve sadık birer müşteriye dönüşmeleri için uygun bir ortam sağlanır. Veteriner hekimlerin internet sayfaları üzerindeki siteler aracılığı ile sahip olabileceği sistem, bulut teknolojisine sahip olduğu için tüm güncellemelere mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Veteriner Programı ile Ücretsiz ve Sürekli Güncelleştirme

Veterinerlerin en büyük yardımcılarından biri olan programlar bir kez edinildiğinde, abonelik süresinde tüm güncelleştirmelerden ücretsiz olarak yararlanması sağlanır. Veterinerlerin ihtiyaçlarına göre şekillenen sistemlerde evcil hayvanların sağlık durumlarını günün her saatinde ve bulunduğunuz her yerden kontrol edebilirsiniz. İş yerinizdeki tüm verileri cep telefonunuza taşıyabileceğiniz sistem, uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir application’a sahiptir. Sisteme müşterileri de dahil edere petlerinin hangi tarihte aşı olduğu veya muayene sonrası kayıt altına alınan sağlık durumlarının izlencesini sağlayabilirsiniz.

Veteriner Programı ile Kliniğiniz ile İlgili Tüm Bilgilere Ulaşın

Kliniğiniz ile ilgili tüm bilgilere, anında ulaşabileceğiniz veterinerlere özel programlar sayesinde, verilerinize günün her saatinde ve istediğiniz her yerden ulaşmanız mümkündür. Veteriner hekimlerin gereksinimlerine göre şekillenen sistemler hakkında detaylı bilgi almak için sistemin ücretsiz sürümünü de kullanabilirsiniz.