Managed Services Nedir?

Managed Services Nedir?

Firmaların kaynaklarını daha verimli bir şekilde kullanabilmeleri ve verilerini en iyi şekilde güvence altına almaları amacıyla tasarlanmış olan managed services uygulaması sayesinde kesintisiz hizmet vermeye devam edebilirsiniz. Elinizdeki verilerin tam olarak güvende olup olmadığını bilmiyorsanız olası felaket anında ya da verilerin silinmesi halinde işlerinizin aksamasını istemiyorsanız siz de yönetilen hizmetler uygulamasından faydalanabilirsiniz. Aylık ödeme seçenekleri ile sizlere çok az maliyetle maksimum fayda sağlayan bu sistem sizlere üst seviye güvence sağlar.

Yönetilen Hizmetlerin Faydaları

Ön görülen ya da ön görülmeyen tüm harcamalarınızın kontrol altına alınması, bütçenizin zorlanmaması, personellerin performanslarının değerlendirilmesi gibi konularda sizlere yardımcı olan internet üzerindeki ilgili online firmalar ile managed services hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firma olarak kesintisiz hizmet vermenizi sağlayarak daha kolay büyümenize olanak tanır. Güçlü bir alt yapıya sahip olup verilerin silinmesinde yedekleme ve arşivleme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yönetilen Yedekleme Hizmeti

İstediğiniz veriye hızlı ve olay bir şekilde ulaşabilmenizi sağlayan yönetilen yedekleme hizmeti ile silinen veriler yedeklenir. Arşive gönderilen verilerin size iletilmesi sürecini hızlandırarak işlerinizi kısa sürede yapabilmenizi sağlar. Her verinin yedeklenirken ihtiyaç duyulan depolama alanını sizlere sağlayan internet üzerindeki ilgili online firmalar aynı zamanda bilgilerin güncel kalmasını sağlar. İstediğiniz veriyi yönetme ve denetleme imkanı sağlayarak güçlenebilirsiniz. 365 gün monitörleme ve yedekleme hizmeti sağlanır. Verilerin güvenli ortamda saklanması için sizlere çözüm önerileri sunan firmalar ile bu hizmetlerden çok ekonomik fiyatlarla faydalanabilirsiniz.