Firmanızın İletişim İhtiyaçlarını Belirleyelim

Firmanızın İletişim İhtiyaçlarını Belirleyelim

Firmanızın İletişim İhtiyaçlarını Belirleyelim

Hem insan kaynakları hem de kurumsal iletişim departmanları ile koordine bir şekilde çalışarak kurum içi iletişim stratejilerinin belirlenmesinde ve uygulanmasında önemli bir rol oynayan Halkla ilişkiler ve İletişim Danışmanlığı Ajansı TimePR, 2007 yılından bu yana kurumlara iç iletişim stratejileri geliştirmeleri konusunda destek veriyor. Hayata geçirdiği projelerle kurum hedeflerini erişebilir kılıyor.
TimePR, öncelikle firmanın ve markanın detaylı bir araştırmasını yapıp, fotoğrafını çekiyor. Çektiği bu fotoğrafı, firma yöneticileriyle inceleyip, söz konusu kurumun iletişim ihtiyaçları için bir plan ortaya koyuyor. Bu süreçte, kurum ile beraber çalışarak hem bir danışman gibi davranıyor hem de gerekli eğitim, tasarım ve uygulama kısımlarını üstleniyor. TimePR'ın sunduğu hizmetler kurumların farklı iletişim ihtiyaçlarına hitap ediyor. Ajansın tasarladığı her hikâye, her proje; üretilen her içerik, organizasyonun iş hedefleri doğrultusunda kurgulanarak, yatırımcılar, medya, çalışanlar, iş ortakları ve tüketiciler ile buluşturuluyor.
İşini tutkuyla yapan bir ekiple çalışan TimePR, kendini bilgi işçilerinden oluşan bir beyin takımı olarak tanımlıyor. Kurumlara iç iletişim stratejilerini geliştirmek konusunda destek olan TimePR, doğru kaynaklara doğru sorular sorarak aldığı geri bildirimler neticesinde hazırladığı stratejik yol haritalarıyla hem şirket kültürünün oluşmasını sağlıyor hem de markaları hedeflerine bir adım daha yaklaştırıyor.