Promosyon Duvar Saatleri

Promosyon Duvar Saatleri

Duvar saatleri promosyon ürünleri arasında yer alan en etkili ürünlerdir, farklı renk farklı boyut ve farklı tasarım seçenekleri ile kullanılan duvar saatleri kurumsal kimliğinizin yansıtılmasının en etkili yollarından biridir. Hem kurumsal firmalara hem de bireysel müşterilere vereceğiniz promosyonlar ile uzun süreli bir reklam organizasyonu oluşturabilirsiniz. Promosyon saatlerinin çerçevelerini veya iç kısmına markanın amblemi, sloganı yerleştirilerek uzun süreler markanın reklamının yapılabilmesi ve kurumsal kimliğinizin temsil edilebilmesi sağlanır. Hem uzun süre dayanımı konusunda hem de ihtiyacın karşılanmasından doğan memnuniyet nedeniyle duvar saatleri promosyon ürünler arasında en çok tercih edilen üründür. Yılbaşı veya herhangi bir kutlama ya da organizasyonlarda dağıtımı tercih edilen duvar saatleri biz çok müşteri tarafından da memnuniyetle alınmaktadır. Bir kurumsal firma tarafından alınan promosyonu iş yerinde kullanılmasıyla o iş yerine gelen müşterilerin dolaylı olarak diğer firmayı da tanımaları mümkün olmaktadır. Dolayısıyla firmalar müşterilerine promosyon saati kullanarak güvenilirliğini ve tanınmışlığını arttırma şansını elde edilebilmektedir.

Promosyon Duvar Saati Neden Seçilir?

Promosyon duvar saatleri diğer promosyon ürünlerine göre daha uzun ömürlüdür. Bir tabela gibi veya bir reklam panosu gibi koyduğunuz alanda sürekli olarak durmaktadır. Öyle ki saat çalışmıyor dahi olsa reklam görevine devam etmektedir. Üzerindeki reklam sayesinde birçok kişinin dikkatini çekerek markanın tanıtılması ve markaya olan güvenin arttırılması konusundaki görevini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Özellikle etkinliklerde dağıtılan saatler sayesinde promosyonu dağıtan firmaya karşı bir sempati duymaları ve firmaya güvenmeleri sağlanır. Bu sayede firmanın hizmet alanına göre müşterilerin ihtiyaç duyması halinde ilk tercih edilecek alan haline gelmektedir. Ücreti az olmasına rağmen müşteriye verildiğinde müşterinin kendini değerli hissetmesi ve bu değeri kendisine kazandıran firmaya karşı vefa duyması sağlanır. Böylece müşterilerin firmayı tercih etmesi oranı artar.

Promosyon Duvar Saatleri Fiyatı

Promosyon duvar saatleri birçok farklı modelde ve birçok farklı boyutta müşteriye sunulmaktadır. Tasarımların farklılığı veya boyutlarının çeşitliliği ücretleri çok fazla etkilememektedir. Ancak saatin çerçevesine ya da saatin iç kısmına yapılan tasarımların boyutları tasarımları detayları ister istemez fiyatları farklılaştırmaktadır. Online mağazalar tarafından sunulan promosyon saat hizmetlerinde en uygun fiyatlar göz önünde bulundurulmaktadır. Sizlerde en uygun fiyatlara en mükemmel promosyon duvar saatlerini bulmak için online mağazaları ziyaret edebilirsiniz.