Ebay’da Trend Ürün Nasıl Bulunur

Ebay’da Trend Ürün Nasıl Bulunur

Ebay’da Tren Ürün Bulma

İnternetten alışveriş yapmanın günden güne daha yaygın hale gelmesi ile birlikte birçok ünlü marka trend ürünlerini insanların yoğun olarak tercih ettiği sitelerde satışa sunuyor. Ebay hem bu tür ürünlerin bulunabileceği hem de açık artırma usulü satışın yapıldığı popüler bir alışveriş sitesidir. 1995 yılında faaliyete geçen site, online açık artırma usulü satış yapmak isteyen satıcı ile alıcıyı buluşturan bir platformdur.

Orijinal Mahjong seti fildişi ya da kemikten yapılır. Mevsimli ya da çiçekli seri olmasına bağlı olarak 136 ya da 144 taşla oynanıyor. Dolayısıyla orijinal ve kaliteli bir mahjong seti sahip olmak isterseniz taşları ya kemik ya da fildişi olacaktır. Mahjong’da bir normal ıstaka bir de Catalin Tiles adı verilen catalin ıstaka bulunmaktadır. Eğer zevkinize düşkünseniz Mahjong Catalin Set almanız en doğru tercih olacaktır. Tabii ki her zevkin de bir değeri olduğunu unutmayın. Vintage setler genellikle deri kutularda saklanır. Bunun timsah derisi olması makbulüdür.

Kaynak: Güvenli midir

Sitede en çok satışı yapılan trend ürünlere ulaşmanız için yapmanız gereken tek şey kısa yol haritasını faaliyete geçirmek. İtems By Bidder kısa yolu ile hangi ürünlerin trend olduğunu, hangi ürünlerin ne sıklıkta arandığını, mevsime göre trend olan ürünleri zahmetsizce bulmanız mümkün. Ebay üzerinde satışa sunulan pek çok ürünün yazımında imla hatası olması nedeniyle ürün araması yaparken hatalı kelimelerle de arama yapabilirsiniz. Bu da sizi aynı tür ürünün farklı yazılmış halleri ile buluşturacaktır. Yurt dışı alışveriş sitelerinde Türkiye’ye kargo göndermeyen ya da gönderemeyen siteler olması Türk müşteriler açısından bir dezavantaj. Ancak bu problem aracı kuruluşlar tarafından bertaraf ediliyor. Aracı kuruluşun Amerika adresine teslim edilen ürünler Türkiye’ye güvenli bir şekilde, düşük kargo ücreti, sorunsuz gümrük işlemleri ile kolayca teslim ediliyor. Bu nedenle ebay’dan alışveriş yapmak güvenlidir, satın alınan ürün en kısa sürede müşterinin Türkiye adresine teslim edilir.