DUBAİ’YE DOĞRU UNUTULMAZ BİR YOLCULUK

DUBAİ’YE DOĞRU UNUTULMAZ BİR YOLCULUK

Macera Sevenlere Özel Dubai Turları

Dünyadaki çok az yer, Birleşik Arap Emirlikleri kadar uç noktalara götürmeye kendini adamıştır. Ancak akıllara durgunluk veren mimari ve abartılı oteller gerçekten görülmesi gereken bir şey olsa da, sadece buzdağının görünen kısmıdır. Detaylı bilgi için sayfasından bilgi alabilirsiniz. Çoğu ziyaretçi alışveriş yapmak için bile olsa Dubai turları ile bu eşsiz şehri keşfetmeye çıkarlar. Maceracı arayışlara yönelenler, adrenalin seviyelerini jeepler aracılığı ile yükseltirler. Çölde safari yapmak, şahinlerle fotoğraf çektirmek, köpekbalıklarıyla su kayağı yapmak ve kapalı alanda kayak yapmak Dubai’de imkansız değildir. Dubai turları kapsamında sıcak hava balonu ile şehrin cüretkar tarafını keşfedeceksiniz. Daha sonra, lüks Emirates Sarayı'nda öğle yemeği yemeden ve Abu Dhabi'nin Telal Resort'taki ziplining, sandboarding ve diğer etkinliklerle meydan okumadan önce muhteşem Atlantis'te büyük bir su parkı olan Aquaventure'de serinleyebilirsiniz.

İnanılmaz Hatıralar için Dubai

Birleşik Arap Emirlikleri birçok yönden hayata geçirilen bir çizgi roman gibidir. Yapay adaları, fütüristik gökdelenleri ve altın kumların ve masmavi denizlerin çarpıcı fonlarıyla eski monarşilerin petrol zengini federasyonu, bilim kurgu filmlerini aratmaz. Dubati turları kapsamında görecekleriniz gişe rekorları kıran sahneler veya bir çocuğun yoğun hayal gücünün ürünleri gibi görünür.

Rüyalardaki Gibi Bir Gezi

Dubai’yi aileler için en iyi destinasyonlarından birine dönüştüren bu düşünce yapısı yabancı mimariye, renkli cazibe merkezlerine ve hayattan daha büyük gösteriye olan yerel talep, misafirlerin şımartılması ile devam ediyor.