Ege de Denize Sıfır Satılık Arsa da Kamping

Ege de Denize Sıfır Satılık Arsa da Kamping

Ege de Denize Sıfır Satılık Arsada Kamp Alanı İşletmek İçin Bilmeniz Gerekenler

Ege de denize sıfır satılık arsa yatırımı yaptığınızda turizmin getirisinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Kanunlara uygun arazinizde kamp alanı kurabilir. Egenin avantajlı yönü olan turizmden payınızı alabilirsiniz. Ege bölgesinde denize sıfır satılık arsa için uzman tavsiyesine ihtiyaç duyarsanız https://vclub.com.tr/projeler/ sitesini inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Egede denize sıfır satılık arsada kamp alanı işletebilmek için uymanız gereken bir takım hususlar ve kanunlar vardır. Turizm tesislerinin niteliklerine ilişkin yönetmelik doğrultusunda ;kamping iç ve dış güvenliklerini sağlayan çit, duvar, yeşillik gibi düzenlemeler ile çevreden ayrılarak aydınlatılır. Kampingde yer alan her türlü yapı, doğayla uyumlu hafif yapı malzemesinden ve tek katlı olarak inşa edilir. Kamping alanı ağaçlandırılır. Dinlenme, spor, eğlence, yeme-içme gibi amaçlar için gerekli düzenlemeler yapılır. Araç yolları, arazi ve iklim şartlarına uygun olarak toz kaldırmayacak şekilde düzenlenir. Kampingler; Kampçı ünitesi; çadır, çadır-araba, karavan, motokaravan veya bungalovdan oluşabilir. Girişte otopark, resepsiyon, emanet ve telefon hizmeti verilen düzenlemeler yapılır. Müşterek kullanım tesisleri ile konaklamaya ayrılan alanın zemini kullanım amacına uygun biçimde düzenlenir.

Ege De Denize Sıfır Satılık Arsa Da Ki Kamp Alanlarının Özellikleri

Egede denize sıfır satılık arsanızı kamp alanı olarak değerlendirmek isterseniz yönetmelik gereği uymanız gereken şartlar mevcuttur.

  • Her on kampçı ünitesi için en az bir kadın ve bir erkek tuvaleti, duş ve lavabo ile lavaboların yanında priz,
  • Her on kampçı ünitesi için en az bir adet çamaşır yıkama makinesi ve ütüleme yeri,
  • Her beş kampçı ünitesi için birer adet yemek hazırlama, pişirme, bulaşık yıkama mahalli ile kilitli soğutucu dolaplar bulunan üstü kapalı bir mahal bulunur.