Mozaik Lamba Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Mozaik Lamba Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Mozaik lambaları diğer tasarımlardan ve aydınlatma sistemlerinden ayıran birçok özellik vardır. Öncelikle mosaic lamp modellerinin tamamı el işçiliği ile bu konuda tecrübeli ustalar tarafından yapılmaktadır. Doğal reçinelerden elde edilen boyalar kullanılmaktadır. Mozaik tasarımlara asıl değeri veren en önemli özellik ise eski Türk kültür ve sanat değerlerinin işlenmesi ve motiflerin tamamının Eski Türk geleneklerini yansıtmasıdır. Kullanılan malzemeler kaliteli ve tamamı ile orijinaldir. El emeği ve sanatın olduğu her şey tabi ki değerlidir. Bu değer nesilden nesile saklanarak kullanılabilir. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Mozaik lamba Modelleri ve En Yeni Tasarımlar?

Mozaik lambalarda sınırsız renk ve model seçeneği vardır. Hatta kişiye özel olarak da tasarlanabilir. Evlerin ve mekânların her köşesinde kullanılmak üzere farklı model ve renklerden oluşur. Salonlarda tavan aydınlatması olarak, oturma odalarında lambader, duvarlarda aplik ve zemin aydınlatmalarında kullanılmak üzere aradığınız her renk ve modelde mosaic lamp bulabilirsiniz. Çünkü mozaik lambalar tamamı ile Türk yapımıdır ve ülkemizde bu ürünlere çok değer veriliyor. Ülkemize gelen yabancı turistlerin de hayranlıkla baktığı ve ülkelerine götürdüğü bu ürünlerde toptan ve perakende satış olanakları vardır.

Mozaik Lamba Fiyatları


Mozaik lambalarda fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Örneğin tasarımda kullanılan küre sayısı fiyatlarda etkilidir. Ebatları, büyüklüğü ve tasarım çeşidi de fiyatları etkileyen unsurlardır.