HASTANE ÇIKIŞI VE HASTANE ÇANTASI HAZIRLAMA

HASTANE ÇIKIŞI VE HASTANE ÇANTASI HAZIRLAMA

Anne adaylarının heyecanlı bekleyişlerine son aylarda bir de hastane çantası eklenir. Hastane çantasının içinde birçok farklı ürün bulunur. Hastane çantasının içinde olmazsa olmaz donatılar vardır. Bu donatıların içinde öncelik olarak gecelik ve pijama takımı olmalıdır. Kendiniz için tercih edebileceğiniz pijama takımı ve gecelik takımları, doğum sonrasında rahatça hareket edebilmenize olanak sağlar. Bunun yanı sıra yanınıza gece pedi alarak yoğun kanamalı günlerde yardımcınız olacaktır. Doğumdan sonra rahatça hareket edebilmenizi sağlayan emzirme sütyenleri de bebeğinizi rahatça emzirmenize olanak tanır. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Hastane Çıkışı Kaç Tane Olmalı?

Bebekler doğumdan sonra sık sık altına yapacak ve kusacaktır. Bu nedenle hastane çıkışı modellerinden iki üç tane olması gereklidir. Bunlardan bir tanesi fotoğraf çekimi için özel olabilir. Diğer hastane çıkışı modelleri günlük kullanım için de uygundur. İstediğiniz ürünlere ekonomik fiyatlara ulaşmak için ilgili siteleri tercih edebilirsiniz. Doğum öncesi ve sonrasında işinize yarayacak diğer ürünler arasında ise; emzirme badisi, emzirme atleti, emzirme sütyeni, çorap, sabahlık, korse, lohusa külodu gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Emzirme için de yanınıza almanız gerekenler vardır. Bunlar süt arttırıcı içecekler, göğüs ucu kremi, süt saklama poşeti ve emzirme minderi gibi seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Hastane Çantasında Neler Olmalı?


Hastane çantasının içinde lohusa pedi ve çatlak önleyici kremler bulunur. Anne bebek bakım sırt çantası ve anne bebek bakım çantası gibi seçenekler de oldukça avantajlı olacaktır. Bunların yanı sıra hamile emniyet kemeri ve destek yastığı gibi seçenekleri tercih etmelisiniz. Kısa kol ve uzun kol badi, patikli tulum, çorap, battaniye, 2`li takım, zıbın badi, iç zıbın, eldiven, şapka, kundak ve patikli alt gibi donanımların bulunduğu hastane çıkışları oldukça avantajlı olacaktır.